?

Log in

No account? Create an account

Написание и правка текстов, реклама в этом блоге и блоге bez_truda. Пишите в личку

Одна из самых грамотных копирайтеров рунета

Previous Entry Поделиться Next Entry
Кавказские акценты на выставке одесской художницы
Елена Каминская, kamlena
kamlena
Так получилось, что за последние 2 дня я побывала на открытии двух выставок. И первая - это выставка Тамары Белоглазовой в Одесском Областном Центре Украинской Культуры. Много приятных работ в разных техниках, графика соседствует с куклами. И большое количество работ включает грузинские или армянские мотивы.

На этом фото Тамара слева
Под катом еще 19 фоток и пресс-релиз на украинском языке.
ПОДОРОЖ ДО СЕБЕ

2 листопада 2017 року о 15.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури відбудеться відкриття персональної виставки Тамари Білоглазової «Подорож до себе». На виставці представлені ляльки, графіка, живопис.

Тамара БІЛОГЛАЗОВА займається графікою, живописом, вишивкою, але головною справою свого життя стало створення ляльок, створення свого маленького іграшкового світу.

«З раннього дитинства я почала шукати свій шлях, свою несхожу на іншу дорогу, – розповідає Тамара, – мої пошуки приводили мене в різні гуртки і школи. Я грала в шахи і танцювала, вирощувала квіти і вишивала, співала і писала статті, написала навіть дисертацію, і, нарешті - малювала. У своїх пошуках я пізнавала світ і пізнавала себе в цьому світі. Нарешті я знайшла головну справу свого життя - я стала робити ляльки. Ляльки допомагають не забути дитинство. Постійно відчувати трепет маленької дівчинки перед новою іграшкою».

Тамара закінчила Одеське державне художнє училище (ОТХТУ), лялькове відділення (1993) і гримерне відділення (1997), Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова (ОНУ), філософський факультет (2003).

У 2007 році закінчила аспірантуру кафедри культурології філософського факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова. Написала дисертацію «Мовчання як засіб комунікації в культурі на прикладі концептуального мистецтва»;

Тамара Білоглазова працювала на Одеському телебаченні бутафором, гримером в Оперному і Українському театрах, викладала дизайн у школі, малювання в грузинській школі «Ана-Бана», культурологію в ВУЗах Одеси, розписувала шоколад у «Львівській майстерні шоколаду». З 2016 р працює в Одеському обласному центрі української культури.

З 2004 року бере участь у наукових конференціях з філософії, культурології та проблем сучасного мистецтва. Тамара Білоглазова - учасник численних виставок. Роботи знаходяться в приватних колекціях США і Німеччини, Франції, Японії, Великобританії. В музеї Сюзанни Саварі (м. Тьонвіль, Франція), в колекції сучасного мистецтва Марка Саньоля (м. Берлін, Німеччина).

Виставка працюватиме з 2 по 23 листопада 2017 року щодня, крім суботи та неділі, з 10.00 до 17.00. за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, Одеський обласний центр української культури.

Тел. для довідок: 760-19-26, відділ декоративно-прикладного мистецтва ООЦУК. Вхід вільний.Posts from This Journal by “выставки” Tag


promo kamlena march 15, 2017 21:55 1
Buy for 10 tokens
В основном, тут услуги для владельцев сайтов или для авторов книг, методичек, статей. Но могут пригодиться и другим людям. Например, если вы хотите кого-то оригинально поздравить с праздником, то вам тоже сюда. Под перечнем услуг есть еще один список, куда я по мере написания постов о каждом…