kamlena (kamlena) wrote,
kamlena
kamlena

  • Location:

Мої послуги українською мовоюПро мої послуги російською мовою ви можете прочитати у пості http://kamlena.livejournal.com/629402.html та за посиланнями на початку цього посту.

Короткий перелік моїх послуг, пов’язаних з українською мовою: переклад з/на російську, копірайтинг, коректура, редагування текстів.

Вам можуть бути потрібні ці послуги якщо
• ви – володар чи контент-менеджер сайту, блогу або іншого україномовного ресурсу
• вам треба перекласти з російської на українську (чи навпаки) документ, наукову роботу, навчально-методичний посібник
• ви десь навчаєтесь, і вам треба написати твір чи іншу роботу українською.


А тепер докладніше про кожну послугу

1. Переклад.
Базова ціна перекладу з української на російську 1 у. о. за 1000 знаків (без пробілів), з російської на українську – 1,5 у. о. за 1000 знаків. Для довгого тексту ціна за 1000 знаків нижча. Але вона зростає якщо вам потрібно перекласти вузькоспеціалізований текст або зробити терміновий переклад.

2. Копірайтинг.
Пишу тексти українською. Базова ціна 2 у. о. за 1000 знаків для інформаційних текстів і 8 у. о. за весь об’єм роботи для текстів що продають. Ціна за виконання вашого замовлення залежить, як і для перекладу, від складності та терміновості завдання.

3. Коректура.
Виправляю помилки в текстах, роблю ці тексти більш легкими для читання. Базова ціна 1 у. о. за 1000 знаків.

4. Редагування текстів.
Коректура тексту та його переробка там, де він її потребує. Відредагований текст легше й цікавіше читати, він краще доносить інформацію до читача. Завдяки цьому читачі утримуються на вашому сайті та перетворюються на клієнтів. Базова ціна 1,5 у. о. за 1000 знаків.


Якщо вас зацікавило щось з запропонованого, натисніть на кнопку нижче і потім оберіть зручний спосіб зв’язку зі мною.

Кнопка Поднять продажи

Tags: блог, заработок в интернете, интернет, объявление, полезности, портфолио, предложение, про меня, реклама, ссылки, укрмова
Subscribe

Posts from This Journal “укрмова” Tag

Buy for 10 tokens
Эти услуги я также могу оказывать на украинском языке. В этом посте – цены и краткая информация. Кто хочет узнать больше о какой-то услуге – спрашивайте в комментах или в личке. 1. Нейминг (разработка названий) для компаний, товаров, услуг, курсов и др. 4 тарифных пакета: Эконом - 800 грн…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments