kamlena (kamlena) wrote,
kamlena
kamlena

Домашній інтернет на будь-який смак

Цей блог я веду російською мовою. Але, через представників сайту, посилання на який ви побачите нижче, цей пост написано українською. Мені цікаво, як його сприймають люди, що не володіють українською мовою.

домашний интернет

Останні роки прогрес невпинно крокує вперед. Не так вже багато років минуло з того часу, коли прості люди могли мати інтернет вдома лише через телефонну лінію, і бісилися через надповільну швидкість цього інтернету. А вже зараз провайдери України пропонують своїм клієнтам такий асортимент способів та тарифних планів безлімітного доступу до інтернету, що можна з глузду з'їхати вже від кількості альтернатив. І дуже зручною в цьому плані є сторінка сайту компанії "Київстар", посилання на яку є у попередньому реченні. Там все розкладено по полицях. Різні тарифні плани показані дуже наочно. Зайшовши на сторінку, можна для кожного плану побачити ціну за місяць, швидкість інтернету (з ілюстрацією часу завантаження стандартного фільму), та кількість бонусів, які можна отримати, сплачуючи за інтернет, та використати на інші послуги компанії. І клієнт може зробити свідомий вибір. Якщо мені колись доведеться міняти провайдера домашнього інтернету, є велика ймовірність, що я зазирну на цю сторінку.
Tags: интернет, сайт, ссылки, укрмова
Subscribe

Posts from This Journal “укрмова” Tag

promo kamlena march 15, 2017 21:55 5
Buy for 10 tokens
У вас есть что-то из перечисленного? 1. Интернет-проект 2. Онлайн-представительство бизнеса 3. Личная страница в соцсети, где вы продвигаете себя как специалиста 4. Желание зарабатывать с помощью интернета Если есть - вы пришли по адресу. Если нет - все равно вы можете найти в этом посте что-то…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 4 comments